Aktualizacja 7.0

https://www.epicgames.com/fortnite/pl/patch-notes/v7-00
0

Co prawda do świąt jeszcze trochę czasu, ale już zewsząd atakują nas klimatem bożonarodzeniowym. Nie inaczej w Fortnite. Aktualizacja 7.0 wprowadza święta do gry, pojawia się karnet bojowy i tryb kreatywny. Oczywiście wszystko rozpoczyna nowy sezon, zresztą zobaczcie sami

Nowy karnet bojowy, a w nim 100 nowych leveli i 100 nowych przedmiotów. Do kupienia w sklepie za 950 v-dolców

Tryb Kreatywny!

Nowy tryb to o wiele więcej możliwości budowania, tworzenia oraz walki na różne sposoby. Posiadacze karnetu bojowego uzyskają dostęp do własnych wysp kreatywnych o tydzień wcześniej, a wszyscy inni gracze otrzymają takie wyspy 13 grudnia 2018 r.

X-4 Burzolot (Battle Royale)

Tak do Fortnite trafia SAMOLOT! Zacznijcie przemierzać przestworza wraz ze swoimi znajomymi. W samolocie jest aż 5 miejsc, 4 na skrzydłach i jedno jako pilot. Posiada karabin maszynowy, który się przegrzewa. Jeśli planujesz wyskoczyć z samolotu, nic się nie martw przechodzisz w tryb swobodnego spadku. Można wykonywać ostre zakręty przy użyciu przycisków przechyłu. Naciśnięcie obu naraz spowoduje odwrócenie samolotu i lot do góry nogami. Dwukrotne naciśnięcie przycisków przechyłu spowoduje wykonanie beczki. Dopalacz i hamulec aerodynamiczny zwiększają manewrowość Burzolotu.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/patch-notes/v7-00

Po więcej ciekawych informacji odsyłam do oficjalnej strony Fortnite.

 

 

 

piątek, Grudzień 7th, 2018 o 12:06

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *