Aktualizacja 6.21

0

Wydarzenie „Koszmarów czar” powoli dobiega końca, zostało wam naprawdę niewiele czasu. Tylko do 4 listopada godziny 18 czasu polskiego. Dla tych co jeszcze nie zagrali, niech wiedzą, że jeśli ukończycie wszystkie wyzwania dostaniecie lotnię Mroczny Parowóz.

Źródło:https://www.epicgames.com/fortnite/pl/patch-notes/v6-21

Balony (battle royale)

Do gry trafia nowy przedmiot, balony! Ich rzadkość jest epicka, po zebraniu otrzymujemy ich 20. Gracz może nadmuchać maksymalnie sześć balonów naraz, a potem zacząć unosić się w powietrze. Aby je napompować używamy głównego przycisku ataku, a żeby się ich pozbyć przycisku dodatkowego ataku. Gdzie można je znaleźć? W łupach luzem, skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia, lamach zaopatrzeniowych i automatach do sprzedaży przedmiotów.

Dim Mak Igor! (ratowanie świata)

Już od dzisiaj dostępna jest nowa postać doktor zarazy, ale też NINJA!

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/patch-notes/v6-21

Battle Royale

Bronie i Przedmioty

Gdy pasażer pojazdu wystrzeliwuje Przysysak, prędkość pojazdu ma wpływ na siłę przyssania. Dotyczy to tylko sytuacji, gdy prędkość pojazdu spowoduje zwiększenie siły przyssania. Jeśli pasażer pojazdu trafi element terenu z Przysysaka, pojazd pojedzie naprzód do celu, zamiast skręcić po łuku.

Przedmioty, które nadal będą dostępne to: para pistoletów, rakieta kierowana, samopowtarzalna snajperka. Ciekawą zmianą jest to, że 25% obrażeń od eksplozji będzie przenikać przez budowlę.

Rozgrywka

Z ważniejszych rzeczy dodano obsługę kontrolera Nintendo Switch Pro Controller, a także nowych wersji kontrolerów konsol PS4 i Xbox One na komputerach Mac. Dodatkowo twórcy zarzekają się, że będą częściej aktualizować grafikę trawy by poprawiać płynność animacji.

Ratowanie Świata

Misje i systemy

Dodano nowy rodzaj skrytek, które zawierają re-profity i profity+, pojawiają się od połowy Deskogrodu. Można je też zdobyć poprzez pokonanie minibosów i znaleźć w skrzyniach skarbów.

Bosowie otrzymują nowe umiejętności. Jedną z nich jest „wir”, pozwala on przeciwnikowi przyciągnąć do siebie gracza. Drugim jest „Wulkan”, pozwala on na tworzenie pod graczem rozpadlin, które zadają potężne obrażenia.

Po więcej informacji o aktualizacji zapraszam na oficjalną stronę fortnite.

czwartek, Listopad 1st, 2018 o 11:29

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *